top of page

Medical Estetik​

www.hairtrans.net_Ear Aesthetics--.jpg

Botox

Botox, en çok yüzdeki kırışıklıkların giderilmesi ve koltukaltı terlemelerinin tedavisinde kullanılır. Hem tedavi edici, hem de koruyucu özelliği vardır. Yıllar içerisinde yüze yerleşmiş çizgilerin tamamen açılmasını sağladığı gibi, henüz yüze yerleşmemiş ancak tekrarlayan kas hareketleriyle belirginleşen çizgilerin derinleşmeden düzelmesini sağlar. Ayrıca ter bezlerini bloke edici etkisiyle aşırı terlemeyi sonlandırır.

Dudak Dolgusu

Dudak dolgusu, kişilerde alt ve üst dudak oranlarını uyumlu bir şekilde artırmak için ve dudaklardaki yaşlanmaya bağlı olarak oluşan hacim kaybını gidermek için yapılır. Dudaklar yüzün sağlık ve mutluluk göstergesi olan en önemli uzuvlardan birisidir.

Badem Göz Estetiği

Kantoplasti; bedem göz ameliyatı olarak da bilinen bir işlemdir. Bu işlemde göz kapaklarında ya da çevresinde oluşan sarkmalar giderilir, gözlerin daha çekik bir görünüme kavuşması amaçlanır. Günümüzde estetik operasyonlar çok başarılı sonuçlar verdikçe, yaygın olarak görülen burun ameliyatı, yüz germe ameliyatı gibi çok bilinen operasyonların dışında daha yeni yeni duymaya başladığımız küçük estetik operasyonlar da ortaya çıktı. Badem göz ameliyatı da bunlardan bir tanesi ve en popüler estetik uygulamalar arasında yer alıyor. 

Fransız Askı

Fransız Askı yöntemi yüz hatlarından memnun olmayan, cilt yüzeyinde sarkma ve kırışma meydana gelmiş kişilerde kullanıldığı gibi kısmi yüz felci geçirmiş hastalarda da kullanılabilen tedavi edici bir yöntemdir. Ameliyatsız bir işlem olması, mimik hareketlerine engel olmaması ve kalıcılığın uzun yıllar olması işlemi popüler hale getirmiştir.

Işık Dolgusu

Işık dolgusu; göz altında morluk, torbalanma, kırışıklık gibi sorunların giderilmesinde oldukça sıklıkla tercih edilen bir yöntemdir.
Sadece gözaltı uygulamaları için üretilmiştir ve içeriğinden dolayı göz etrafına gelen ışığı yansıttığı, cildi aydınlattığı ve canlandırdığı için ışık dolgusu adını almıştır.
Göz altı ışık dolgusu; sekiz tane amino asit, hiyaluronik asit, üç tane anti oksidan, mineral, vitamin ve uygulama sırasında ağrı olmaması için lokal anestezik madde içermektedir. Bu maddeler sayesinde hücresel seviyede yapılanmayı sağladığı için göz çevresinde aydınlanma ve canlanma etkilerine neden olmaktadır.

bottom of page